Custom Bucks Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4.5″ L x 2″ W x 0.625″ H
SKU:Â NOGNB-JLBAF
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.00
Custom Bucks Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4.5″ L x 2″ W x 0.625″ H
| Quantity | 150+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.38 | $2.30 | $2.20 | $2.08 | $2.00 |
Custom Bucks Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4.5″ L x 2″ W x 0.625″ H
SKU:Â NOGNB-JLBAF
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | 4-Color Process |
|---|---|
| Product dimensions | 4.5" L x 2" W x 0.625" H |
| Imprint area | 4.25" W x 1.75" H on front |
| Second imprint area | 4.25" W x 1.75" H on back |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Banking, Money, Exercise, Health, Medical |
| Color | Light Gray |
| Item number | LFN-CB13 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.