Construction Cone Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.5″ L x 2.5″ W x 3.5″ H
SKU:Â JRCFH-CZAFF
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $1.57
Construction Cone Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.5″ L x 2.5″ W x 3.5″ H
| Quantity | 150+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $1.88 | $1.82 | $1.77 | $1.65 | $1.57 |
Construction Cone Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.5″ L x 2.5″ W x 3.5″ H
SKU:Â JRCFH-CZAFF
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 2.5" L x 2.5" W x 3.5" H |
| Imprint area | 0.5" W x 1.5" H on side |
| Second imprint area | 0.75" W x 0.75" H on side Alt. |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Construction, Exercise, Health, Medical, Safety |
| Color | Orange/Black |
| Item number | LCN-CC04 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.