Sub Sandwich Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3.75″ L x 1.625″ W x 1.875″ H
SKU:Â CLCMG-LPNJS
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.95
Sub Sandwich Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3.75″ L x 1.625″ W x 1.875″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.37 | $3.27 | $3.17 | $3.05 | $2.95 |
Sub Sandwich Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3.75″ L x 1.625″ W x 1.875″ H
SKU:Â CLCMG-LPNJS
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 3.75" L x 1.625" W x 1.875" H |
| Imprint area | 2" W x 0.75" H on top |
| Second imprint area | 2" W x 0.75" H on bottom |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Food |
| Color | Brown/Green/Red |
| Item number | LFD-SS17 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.