Baseball Hat Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3.75″ L x 1.75″ W x 2.25″ H
SKU:Â LSEFJ-CYZAN
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.17
Baseball Hat Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3.75″ L x 1.75″ W x 2.25″ H
| Quantity | 150+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.62 | $2.50 | $2.40 | $2.28 | $2.17 |
Baseball Hat Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3.75″ L x 1.75″ W x 2.25″ H
SKU:Â LSEFJ-CYZAN
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 3.75" L x 1.75" W x 2.25" H |
| Imprint area | 1" W x 0.5" H on front |
| Second imprint area | 1.125" W x 0.5" H on side 1 |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Baseball, Exercise, Headwear, Health, Medical |
| Color | Navy Blue |
| Item number | LSP-BH13 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.