Baseball Shaped Slo-Release Polypropylene Serenity Squishy. Complies with ASTM, CPSIA, Prop 65. 2.5″ Diameter
SKU: XNFFI-MYSDG
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.60
Baseball Shaped Slo-Release Polypropylene Serenity Squishy. Complies with ASTM, CPSIA, Prop 65. 2.5″ Diameter
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.03 | $2.93 | $2.83 | $2.70 | $2.60 |
Baseball Shaped Slo-Release Polypropylene Serenity Squishy. Complies with ASTM, CPSIA, Prop 65. 2.5″ Diameter
SKU: XNFFI-MYSDG
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 2.5" Diameter |
| Imprint area: No selection | 1.25" W on side 1 |
| Second imprint area: No selection | 1.25" W on side 2 |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 7 working days |
| Theme: No selection | Sports |
| Color: No selection | Blue, Red, White |
| Item number: No selection | LSP-BS19 |
| Products ships from ZIP: No selection | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.