NON-STOCK STRESS RELIEVER. This items not normally carried in inventory but can be ordered as a custom overseas order. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 1″ H x 2.875″ Diameter
SKU:Â ISDKJ-IBNOD
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.24
NON-STOCK STRESS RELIEVER. This items not normally carried in inventory but can be ordered as a custom overseas order. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 1″ H x 2.875″ Diameter
| Quantity | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|
| Price (each) | $2.57 | $2.24 |
NON-STOCK STRESS RELIEVER. This items not normally carried in inventory but can be ordered as a custom overseas order. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 1″ H x 2.875″ Diameter
SKU:Â ISDKJ-IBNOD
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 1" H x 2.875" Diameter |
| Imprint area | 2.5" W on back |
| Second imprint area | 1.25" W x 0.625" H on side on Black Area |
| Made in | CN |
| Production time | 75 to 77 working days or 50 to 53 working days for rush service |
| Theme | Exercise, Health, Medical, Spa |
| Color | Black/White |
| Item number | LGS-YY07 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.