Home Run Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 5.875″ L x 1.125″ W x 0.5″ H
SKU:Â DMBHG-MBZGW
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.35
Home Run Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 5.875″ L x 1.125″ W x 0.5″ H
| Quantity | 150+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.76 | $2.66 | $2.56 | $2.45 | $2.35 |
Home Run Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 5.875″ L x 1.125″ W x 0.5″ H
SKU:Â DMBHG-MBZGW
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 5.875" L x 1.125" W x 0.5" H |
| Imprint area | 3.5" W x 0.5" H on back as 1 to 3 Color Imprint |
| Second imprint area | 2.5" W x 0.5" H on back as 4 to 6 Color Imprint |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Baseball, Exercise, Health, Medical, Sports |
| Color | Red |
| Item number | LGS-HR18 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.