Wine Bottle Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4.5″ H x 1.5″ Diameter
SKU:Â YRBHJ-JKVYF
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.28
Wine Bottle Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4.5″ H x 1.5″ Diameter
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.73 | $2.62 | $2.52 | $2.40 | $2.28 |
Wine Bottle Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4.5″ H x 1.5″ Diameter
SKU:Â YRBHJ-JKVYF
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 4.5" H x 1.5" Diameter |
| Imprint area | 0.875" W x 1.5" H on front |
| Second imprint area | 0.875" W x 1.5" H on back |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Beverage, Drinking, Exercise, Health, Medical |
| Color | Black/White/Red |
| Item number | LFD-WB13 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.