Tropical Fish Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4″ L x 2″ W x 3″ H
SKU:Â GNZKG-DNLKY
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.00
Tropical Fish Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4″ L x 2″ W x 3″ H
| Quantity | 150+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.38 | $2.30 | $2.20 | $2.08 | $2.00 |
Tropical Fish Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4″ L x 2″ W x 3″ H
SKU:Â GNZKG-DNLKY
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 4" L x 2" W x 3" H |
| Imprint area: No selection | 1" W x 0.75" H on side 1 |
| Second imprint area: No selection | 1" W x 0.75" H on side 2 |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 7 working days |
| Theme: No selection | Animal, Fishing, Health, Medical, Tropical |
| Color: No selection | Blue/Orange, Orange/Pink, Pink/Blue, Yellow/Black, Yellow/Purple, Blue, Green |
| Item number: No selection | LAA-TF09 |
| Products ships from ZIP: No selection | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.