Round Ball Shaped Polyurethane Stress Reliever Key Chain. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 1.5″ Diameter
SKU:Â VTEIE-CYXMS
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $1.33
Round Ball Shaped Polyurethane Stress Reliever Key Chain. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 1.5″ Diameter
| Quantity | 150+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $1.68 | $1.60 | $1.52 | $1.43 | $1.33 |
Round Ball Shaped Polyurethane Stress Reliever Key Chain. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 1.5″ Diameter
SKU:Â VTEIE-CYXMS
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 1.5" Diameter |
| Imprint area: No selection | 0.75" W on side 1 |
| Second imprint area: No selection | 0.75" W on side 2 |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 7 working days |
| Theme: No selection | Automotive, Exercise, Health, Medical |
| Color: No selection | Black, Blue, Red |
| Item number: No selection | LKC-SB03 |
| Products ships from ZIP: No selection | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.