Train Engine Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3.75″ L x 1.75″ W x 2.625″ H
SKU:Â JLAFF-FPBDL
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $3.05
Train Engine Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3.75″ L x 1.75″ W x 2.625″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.47 | $3.40 | $3.25 | $3.13 | $3.05 |
Train Engine Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3.75″ L x 1.75″ W x 2.625″ H
SKU:Â JLAFF-FPBDL
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 3.75" L x 1.75" W x 2.625" H |
| Imprint area | 1.25" W x 0.75" H on roof |
| Second imprint area | 0.75" W x 0.75" H on side 1 Window |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Exercise, Health, Medical, Transportation |
| Color | Black |
| Item number | LTR-TE20 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.