Blue Tang Fish Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4.625″ L x 1.25″ W x 2.25″ H
SKU:Â EOZJF-IBSWV
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.79
Blue Tang Fish Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4.625″ L x 1.25″ W x 2.25″ H
| Quantity | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|
| Price (each) | $3.20 | $2.79 |
Blue Tang Fish Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4.625″ L x 1.25″ W x 2.25″ H
SKU:Â EOZJF-IBSWV
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 4.625" L x 1.25" W x 2.25" H |
| Imprint area | 1.125" W x 1.125" H on side 1 |
| Second imprint area | 1.5" W x 0.5" H on side 1 Alt.2 |
| Made in | CN |
| Production time | 75 to 77 working days or 50 to 53 working days for rush service |
| Theme | Animal, Exercise, Fishing, Health, Medical |
| Color | Blue/Black/Yellow/White |
| Item number | LAA-BT07 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.