Star Stress Reliever Figure. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 1.25″ H x 3.25″ Diameter
SKU:Â PPEGG-EXUAE
Setup charge: $65.00
Packaging: Individual Poly Bag
Price from: $2.77
Star Stress Reliever Figure. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 1.25″ H x 3.25″ Diameter
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.20 | $3.08 | $2.98 | $2.88 | $2.77 |
Star Stress Reliever Figure. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 1.25″ H x 3.25″ Diameter
SKU:Â PPEGG-EXUAE
Setup charge: $65.00
Packaging: Individual Poly Bag
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 1.25" H x 3.25" Diameter |
| Imprint area | 1.125" W on front |
| Second imprint area | 1.125" W on back |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Anniversary, Children, Fun, Health, Medical |
| Color | Yellow |
| Item number | LCH-ST06 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.