Pig Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4″ L x 2″ W x 2.75″ H
SKU:Â KTCIJ-CYXFF
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.43
Pig Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4″ L x 2″ W x 2.75″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.88 | $2.78 | $2.67 | $2.57 | $2.43 |
Pig Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4″ L x 2″ W x 2.75″ H
SKU:Â KTCIJ-CYXFF
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 4" L x 2" W x 2.75" H |
| Imprint area | 1.25" W x 0.875" H on back |
| Second imprint area | 1.25" W x 0.5" H on side 1 |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Animal, Exercise, Health, Medical |
| Color | Pink |
| Item number | LAF-PG12 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.