Pickup Truck Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4″ L x 1.625″ W x 1.75″ H
SKU:Â VSCHC-CYYRU
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.77
Pickup Truck Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4″ L x 1.625″ W x 1.75″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.20 | $3.08 | $2.98 | $2.88 | $2.77 |
Pickup Truck Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4″ L x 1.625″ W x 1.75″ H
SKU:Â VSCHC-CYYRU
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 4" L x 1.625" W x 1.75" H |
| Imprint area | 1" W x 1" H on bed of Truck |
| Second imprint area | 0.625" W x 0.25" H on doors |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Automotive, Exercise, Health, Medical, Transportation |
| Color | Red |
| Item number | LTR-PU32 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.