Convertible Car Shaped Polyurethane Stress Reliever Key Chain. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3″ L x 1.5″ W x 1″ H
SKU:Â RRBHA-CZAAI
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.33
Convertible Car Shaped Polyurethane Stress Reliever Key Chain. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3″ L x 1.5″ W x 1″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.78 | $2.65 | $2.55 | $2.45 | $2.33 |
Convertible Car Shaped Polyurethane Stress Reliever Key Chain. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3″ L x 1.5″ W x 1″ H
SKU:Â RRBHA-CZAAI
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 3" L x 1.5" W x 1" H |
| Imprint area | 0.875" W x 0.625" H on hood |
| Second imprint area | 1" W x 0.25" H on trunk Area |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Automotive, Exercise, Health, Medical, Transportation |
| Color | Red |
| Item number | LKC-CV33 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.