Money Bag Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.5″ L x 1.75″ W x 3.5″ H
SKU:Â BRDIE-CZAHU
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.27
Money Bag Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.5″ L x 1.75″ W x 3.5″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.70 | $2.58 | $2.48 | $2.38 | $2.27 |
Money Bag Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.5″ L x 1.75″ W x 3.5″ H
SKU:Â BRDIE-CZAHU
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 2.5" L x 1.75" W x 3.5" H |
| Imprint area | 1.125" W x 1" H on front on Smooth Area |
| Second imprint area | 1" W x 1" H on back |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Banking, Money, Exercise, Health, Medical |
| Color | Beige |
| Item number | LFN-MB02 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.