Microscope Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 1.875″ L x 2.375″ W x 4.25″ H
SKU:Â DMHMF-FPAPF
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.90
Microscope Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 1.875″ L x 2.375″ W x 4.25″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.32 | $3.22 | $3.12 | $3.00 | $2.90 |
Microscope Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 1.875″ L x 2.375″ W x 4.25″ H
SKU:Â DMHMF-FPAPF
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 1.875" L x 2.375" W x 4.25" H |
| Imprint area | 1.5" W x 0.375" H on side 1 of Base |
| Second imprint area | 0.75" W x 0.375" H on front Base |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Exercise, Health, Medical, Science |
| Color | Gray/Black |
| Item number | LGS-MS07 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.