Microphone Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 5.5″ H x 1.75″ Diameter
SKU:Â IRCJB-EXQSF
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.85
Microphone Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 5.5″ H x 1.75″ Diameter
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.27 | $3.17 | $3.07 | $2.95 | $2.85 |
Microphone Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 5.5″ H x 1.75″ Diameter
SKU:Â IRCJB-EXQSF
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 5.5" H x 1.75" Diameter |
| Imprint area | 0.75" W on head |
| Second imprint area | 0.5" W x 1.5" H on side 1 of Handle |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Entertainment, Exercise, Health, Medical, Music |
| Color | Silver/Black |
| Item number | LMU-MC06 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.