Flamingo Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4.5″ L x 2.625″ W x 1.375″ H
SKU:Â NSYLC-JYZTU
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.80
Flamingo Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4.5″ L x 2.625″ W x 1.375″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.23 | $3.13 | $3.02 | $2.90 | $2.80 |
Flamingo Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4.5″ L x 2.625″ W x 1.375″ H
SKU:Â NSYLC-JYZTU
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 4.5" L x 2.625" W x 1.375" H |
| Imprint area | 0.75" W x 0.75" H on front |
| Second imprint area | 1.25" W x 1.375" H on back |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Animal, Health, Medical, Tropical |
| Color | Pink/Green |
| Item number | LAZ-FA15 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.