Donut Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 1″ H x 3.5″ Diameter
SKU:Â VSBEI-CYYPI
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.27
Donut Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 1″ H x 3.5″ Diameter
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.70 | $2.58 | $2.48 | $2.38 | $2.27 |
Donut Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 1″ H x 3.5″ Diameter
SKU:Â VSBEI-CYYPI
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 1" H x 3.5" Diameter |
| Imprint area | 2.75" W on top With Icing |
| Second imprint area | 3" W on back |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Eating, Exercise, Food, Health, Medical |
| Color | Tan/Brown |
| Item number | LFD-DN07 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.