NON-STOCK STRESS RELIEVER. This items not normally carried in inventory but can be ordered as a custom overseas order. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.75″ Diameter
SKU:Â HQAIH-MAAUZ
Setup charge: $65.00
Packaging: Individual Poly Bag
Price from: $2.53
NON-STOCK STRESS RELIEVER. This items not normally carried in inventory but can be ordered as a custom overseas order. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.75″ Diameter
| Quantity | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|
| Price (each) | $2.90 | $2.53 |
NON-STOCK STRESS RELIEVER. This items not normally carried in inventory but can be ordered as a custom overseas order. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.75″ Diameter
SKU:Â HQAIH-MAAUZ
Setup charge: $65.00
Packaging: Individual Poly Bag
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 2.75" Diameter |
| Imprint area | 1" W x 0.625" H on top |
| Second imprint area | 1" W x 1" H on bottom |
| Made in | CN |
| Production time | 75 to 77 working days or 50 to 53 working days for rush service |
| Theme | Exercise, Fun, Health, Medical, Pet |
| Color | Light Brown |
| Item number | LYY-DB95 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.