Clock Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 1″ H x 2″ Diameter
SKU:Â VREKF-CZAKX
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.28
Clock Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 1″ H x 2″ Diameter
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.73 | $2.60 | $2.50 | $2.40 | $2.28 |
Clock Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 1″ H x 2″ Diameter
SKU:Â VREKF-CZAKX
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 1" H x 2" Diameter |
| Imprint area | 1.75" W x 1.75" H on back |
| Second imprint area | 1" W x 0.375" H on front |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Time, Exercise, Health, Medical |
| Color | Black/White |
| Item number | LEL-CL01 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.