Chocolate Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3.5″ L x 0.5″ W x 1.875″ H
SKU:Â LSYLG-JYZTY
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $1.47
Chocolate Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3.5″ L x 0.5″ W x 1.875″ H
| Quantity | 150+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $1.80 | $1.72 | $1.65 | $1.55 | $1.47 |
Chocolate Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3.5″ L x 0.5″ W x 1.875″ H
SKU:Â LSYLG-JYZTY
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 3.5" L x 0.5" W x 1.875" H |
| Imprint area | 1.5" W x 0.25" H on top |
| Second imprint area | 2.5" W x 1.5" H on bottom |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Exercise, Food, Health, Medical |
| Color | Brown |
| Item number | LFD-CH15 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.