Apple Shaped Polyurethane Stress Reliever Memo Holder. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3″ Diameter
SKU:Â RRHJC-CZAWS
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.55
Apple Shaped Polyurethane Stress Reliever Memo Holder. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3″ Diameter
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.97 | $2.87 | $2.77 | $2.65 | $2.55 |
Apple Shaped Polyurethane Stress Reliever Memo Holder. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3″ Diameter
SKU:Â RRHJC-CZAWS
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 3" Diameter |
| Imprint area | 1.5" W x 1" H on side 1 |
| Second imprint area | 1.5" W x 1" H on side 2 |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | College, Food, Health, Medical, Office |
| Color | Red |
| Item number | LMH-AP03 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.