Cantaloupe Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4.25″ L x 2″ W x 1.5″ H
SKU:Â USGIB-CYZGT
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.50
Cantaloupe Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4.25″ L x 2″ W x 1.5″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.92 | $2.82 | $2.72 | $2.60 | $2.50 |
Cantaloupe Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4.25″ L x 2″ W x 1.5″ H
SKU:Â USGIB-CYZGT
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 4.25" L x 2" W x 1.5" H |
| Imprint area | 1.5" W x 0.625" H on side of Slice |
| Second imprint area | 1.25" W x 1" H on bottom of Rind Side |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Eating, Food, Health, Kitchen, Medical |
| Color | Orange/Green |
| Item number | LFR-CA01 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.