Bee Shaped Polyurethane Stress Reliever Key Chain. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.25″ L x 1.5″ W x 1.75″ H
SKU:Â TRELI-DNGGA
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.00
Bee Shaped Polyurethane Stress Reliever Key Chain. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.25″ L x 1.5″ W x 1.75″ H
| Quantity | 150+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.38 | $2.30 | $2.20 | $2.08 | $2.00 |
Bee Shaped Polyurethane Stress Reliever Key Chain. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.25″ L x 1.5″ W x 1.75″ H
SKU:Â TRELI-DNGGA
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 2.25" L x 1.5" W x 1.75" H |
| Imprint area | 1.25" W x 0.375" H on bottom of Feet |
| Second imprint area | 0.75" W x 0.25" H on front |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Animal, Automotive, Exercise, Health, Medical |
| Color | Yellow/Black |
| Item number | LKC-BE19 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.