Abraham Lincoln Bust Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.625″ L x 1.375″ W x 3.375″ H
SKU:Â ERBGI-HLBUO
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.48
Abraham Lincoln Bust Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.625″ L x 1.375″ W x 3.375″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.93 | $2.80 | $2.70 | $2.60 | $2.48 |
Abraham Lincoln Bust Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.625″ L x 1.375″ W x 3.375″ H
SKU:Â ERBGI-HLBUO
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 2.625" L x 1.375" W x 3.375" H |
| Imprint area | 1.875" W x 0.5" H on front |
| Second imprint area | 1" W x 0.5" H on side |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | American, Exercise, Health, Medical, Patriotic |
| Color | Silver |
| Item number | LBU-AL10 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.