California Shape Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 5.125″ L x 1.5″ W x 0.875″ H
SKU:Â CMCNJ-IBWFX
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.17
California Shape Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 5.125″ L x 1.5″ W x 0.875″ H
| Quantity | 150+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.62 | $2.50 | $2.40 | $2.28 | $2.17 |
California Shape Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 5.125″ L x 1.5″ W x 0.875″ H
SKU:Â CMCNJ-IBWFX
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 5.125" L x 1.5" W x 0.875" H |
| Imprint area | 2.75" W x 0.75" H on front |
| Second imprint area | 2.75" W x 0.75" H on back |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | State, American, Exercise, Health, Medical |
| Color | Yellow |
| Item number | LTV-CA06 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.