Passenger Airplane Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 5.75″ L x 5.125″ W x 1.125″ H
SKU:Â QSYKI-CYYBM
Setup charge: $65.00
Packaging: Individual poly bag
Price from: $3.12
Passenger Airplane Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 5.75″ L x 5.125″ W x 1.125″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.58 | $3.47 | $3.35 | $3.25 | $3.12 |
Passenger Airplane Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 5.75″ L x 5.125″ W x 1.125″ H
SKU:Â QSYKI-CYYBM
Setup charge: $65.00
Packaging: Individual poly bag
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 5.75" L x 5.125" W x 1.125" H |
| Imprint area | 2" W x 0.5" H on top |
| Second imprint area | 2" W x 0.375" H on side 1 |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Aviation, Exercise, Health, Medical, Travel |
| Color | Gray |
| Item number | LAR-PA01 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.