Submarine Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4″ H x 1.5″ Diameter
SKU:Â YSAMC-DNEDO
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.50
Submarine Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4″ H x 1.5″ Diameter
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.92 | $2.82 | $2.72 | $2.60 | $2.50 |
Submarine Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4″ H x 1.5″ Diameter
SKU:Â YSAMC-DNEDO
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 4" H x 1.5" Diameter |
| Imprint area | 2" W x 0.5" H on side 1 |
| Second imprint area | 2" W x 0.5" H on side 2 |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Exercise, Health, Medical, Military, Transportation |
| Color | Gray |
| Item number | LML-SU33 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.