Stop Sign Stress Reliever – Stop Text Not Included. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 0.75″ H x 2.5″ Diameter
SKU:Â AREHE-CZAMA
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $1.60
Stop Sign Stress Reliever – Stop Text Not Included. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 0.75″ H x 2.5″ Diameter
| Quantity | 150+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $1.93 | $1.85 | $1.80 | $1.68 | $1.60 |
Stop Sign Stress Reliever – Stop Text Not Included. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 0.75″ H x 2.5″ Diameter
SKU:Â AREHE-CZAMA
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 0.75" H x 2.5" Diameter |
| Imprint area | 1.75" W on front |
| Second imprint area | 1.75" W on back |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Exercise, Health, Medical, Safety, Travel |
| Color | Red/White |
| Item number | LCC-ST11 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.