Squash shaped polyurethane stress reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3.75″ H x 2.25″ Diameter
SKU:Â FNDLE-NNMJC
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.20
Squash shaped polyurethane stress reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3.75″ H x 2.25″ Diameter
| Quantity | 150+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.61 | $2.51 | $2.41 | $2.30 | $2.20 |
Squash shaped polyurethane stress reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3.75″ H x 2.25″ Diameter
SKU:Â FNDLE-NNMJC
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 3.75" H x 2.25" Diameter |
| Imprint area | 1" W x 0.5" H on side 1 |
| Second imprint area | 0.75" W on side 1 – Diameter |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Food, Kitchen, Restaurant |
| Color | Brown |
| Item number | LFV-SQ20 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.