Spy shaped polyurethane stress reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.25″ L x 1.5″ W x 5″ H
SKU:Â FNDMJ-NNMIX
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $3.05
Spy shaped polyurethane stress reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.25″ L x 1.5″ W x 5″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.47 | $3.40 | $3.25 | $3.13 | $3.05 |
Spy shaped polyurethane stress reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.25″ L x 1.5″ W x 5″ H
SKU:Â FNDMJ-NNMIX
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 2.25" L x 1.5" W x 5" H |
| Imprint area | 1" W x 0.5" H on back |
| Second imprint area | 0.5" W x 1" H on back Alt. |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Security, Patriotic |
| Color | Black |
| Item number | LSZ-SP20 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.