Our 3-Color Smiley Emoji Stress Reliever is sure to be a hit with your logo imprinted on back. Complies with ASTM, CPSIA, Prop 65. 1.625″ H x 3″ Diameter
SKU:Â CRZFA-NNUSQ
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.09
Our 3-Color Smiley Emoji Stress Reliever is sure to be a hit with your logo imprinted on back. Complies with ASTM, CPSIA, Prop 65. 1.625″ H x 3″ Diameter
| Quantity | 150+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.52 | $2.42 | $2.31 | $2.19 | $2.09 |
Our 3-Color Smiley Emoji Stress Reliever is sure to be a hit with your logo imprinted on back. Complies with ASTM, CPSIA, Prop 65. 1.625″ H x 3″ Diameter
SKU:Â CRZFA-NNUSQ
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 1.625" H x 3" Diameter |
| Imprint area | 1.75" W on side 1 – Diameter |
| Second imprint area | 2" W on side 1 – Diameter Alt. |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Amusement, Entertainment, Fun, Office, Party |
| Color | Yellow |
| Item number | LGS-SE19 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.