Shark Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 5.75″ L x 3″ W x 2″ H
SKU:Â GNFMD-DNMHD
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.48
Shark Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 5.75″ L x 3″ W x 2″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.93 | $2.80 | $2.70 | $2.60 | $2.48 |
Shark Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 5.75″ L x 3″ W x 2″ H
SKU:Â GNFMD-DNMHD
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 5.75" L x 3" W x 2" H |
| Imprint area | 1.25" W x 0.75" H on belly |
| Second imprint area | 1.125" W x 0.5" H on side 1 |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Animal, Exercise, Fishing, Health, Medical |
| Color | Gray |
| Item number | LAA-SK15 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.