Pyramid Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3″ L x 3″ W x 3.25″ H
SKU:Â JRFMF-CZANZ
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.43
Pyramid Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3″ L x 3″ W x 3.25″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.88 | $2.78 | $2.67 | $2.57 | $2.43 |
Pyramid Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3″ L x 3″ W x 3.25″ H
SKU:Â JRFMF-CZANZ
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 3" L x 3" W x 3.25" H |
| Imprint area: No selection | 1.25" W x 1" H on side 1 |
| Second imprint area: No selection | 1.25" W x 1" H on side 2 |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 7 working days |
| Theme: No selection | Exercise, Health, Medical |
| Color: No selection | Blue, White |
| Item number: No selection | LGS-PY07 |
| Products ships from ZIP: No selection | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.