Potato Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4.5″ H x 2.25″ Diameter
SKU:Â MQYFA-CZBCA
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.77
Potato Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4.5″ H x 2.25″ Diameter
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.20 | $3.08 | $2.98 | $2.88 | $2.77 |
Potato Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4.5″ H x 2.25″ Diameter
SKU:Â MQYFA-CZBCA
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 4.5" H x 2.25" Diameter |
| Imprint area | 1.5" W x 1" H on front on Smooth Area |
| Second imprint area | 1.25" W x 0.75" H on back |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Eating, Exercise, Food, Health, Medical |
| Color | Tan |
| Item number | LVG-PT08 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.