Police Cap Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.125″ H x 3.5″ Diameter
SKU:Â OTGND-CYXSL
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.60
Police Cap Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.125″ H x 3.5″ Diameter
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.03 | $2.93 | $2.83 | $2.70 | $2.60 |
Police Cap Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.125″ H x 3.5″ Diameter
SKU:Â OTGND-CYXSL
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 2.125" H x 3.5" Diameter |
| Imprint area | 1.75" W on top |
| Second imprint area | 1.25" W x 0.625" H on bottom |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Exercise, Headwear, Health, Police |
| Color | Blue |
| Item number | LCC-PL01 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.