Pea Pod shaped polyurethane stress reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4″ L x 1.125″ W x 1.75″ H
SKU:Â MRFFC-IUYIW
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $1.78
Pea Pod shaped polyurethane stress reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4″ L x 1.125″ W x 1.75″ H
| Quantity | 150+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.10 | $2.03 | $1.98 | $1.88 | $1.78 |
Pea Pod shaped polyurethane stress reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4″ L x 1.125″ W x 1.75″ H
SKU:Â MRFFC-IUYIW
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 4" L x 1.125" W x 1.75" H |
| Imprint area | 1.75" W x 0.625" H on side 1 |
| Second imprint area | 1.75" W x 0.625" H on side 2 |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Eating, Food, Health, Medical, Restaurant |
| Color | Green |
| Item number | LVG-PP12 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.