Panther Mascot Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4″ L x 2.5″ W x 4.75″ H
SKU:Â LTDNJ-EXNVX
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $3.38
Panther Mascot Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4″ L x 2.5″ W x 4.75″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.82 | $3.75 | $3.60 | $3.50 | $3.38 |
Panther Mascot Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4″ L x 2.5″ W x 4.75″ H
SKU:Â LTDNJ-EXNVX
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 4" L x 2.5" W x 4.75" H |
| Imprint area | 0.75" W x 0.75" H on front |
| Second imprint area | 1.5" W x 0.5" H on back |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Animal, College, Games, Health, Sports |
| Color | Black |
| Item number | LMT-PN06 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.