Paintbrush Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 5″ L x 0.75″ W x 1.25″ H
SKU:Â URCLI-CZACY
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $1.98
Paintbrush Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 5″ L x 0.75″ W x 1.25″ H
| Quantity | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|
| Price (each) | $2.26 | $1.98 |
Paintbrush Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 5″ L x 0.75″ W x 1.25″ H
SKU:Â URCLI-CZACY
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 5" L x 0.75" W x 1.25" H |
| Imprint area | 1.125" W x 0.5" H on side, on Handle |
| Second imprint area | 1" W x 0.375" H on side 1 on Stripe |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Construction, Exercise, Handyman, Health, Medical |
| Color | Red/Black |
| Item number | LCN-PB33 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.