Oil Drum Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3.5″ H x 2.25″ Diameter
SKU:Â ZRCIH-CZAEB
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.80
Oil Drum Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3.5″ H x 2.25″ Diameter
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.23 | $3.13 | $3.02 | $2.90 | $2.80 |
Oil Drum Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3.5″ H x 2.25″ Diameter
SKU:Â ZRCIH-CZAEB
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 3.5" H x 2.25" Diameter |
| Imprint area | 1.25" W x 0.75" H on side |
| Second imprint area | 1" W x 1.125" H on top |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Carpentry, Construction, Exercise, Health, Medical |
| Color | Black |
| Item number | LCN-OD17 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.