Multi-Colored Earthball Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.5″ Diameter
SKU:Â ELCMC-LPNJO
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $1.73
Multi-Colored Earthball Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.5″ Diameter
| Quantity | 150+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.07 | $1.98 | $1.92 | $1.83 | $1.73 |
Multi-Colored Earthball Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.5″ Diameter
SKU:Â ELCMC-LPNJO
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 2.5" Diameter |
| Imprint area | 1.5" W on front on Pacific Ocean |
| Second imprint area | 0.75" W x 1.25" H on back on Atlantic Ocean |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Earth Day |
| Color | Blue |
| Item number | LEB-MC02 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.