Mailbox Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4″ L x 2.125″ W x 1.625″ H
SKU:Â QTHJC-CYXXU
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.27
Mailbox Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4″ L x 2.125″ W x 1.625″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.70 | $2.58 | $2.48 | $2.38 | $2.27 |
Mailbox Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4″ L x 2.125″ W x 1.625″ H
SKU:Â QTHJC-CYXXU
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 4" L x 2.125" W x 1.625" H |
| Imprint area | 2.5" W x 1" H on side Without Flag |
| Second imprint area | 1" W x 0.375" H on front above mail |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Exercise, Health, Household, Medical |
| Color | Gray |
| Item number | LCC-MB29 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.