Liver Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4″ L x 1.75″ W x 2.5″ H
SKU:Â DSYFD-CYYDF
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.17
Liver Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4″ L x 1.75″ W x 2.5″ H
| Quantity | 150+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.62 | $2.50 | $2.40 | $2.28 | $2.17 |
Liver Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4″ L x 1.75″ W x 2.5″ H
SKU:Â DSYFD-CYYDF
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 4" L x 1.75" W x 2.5" H |
| Imprint area | 1.25" W x 0.75" H on side 1 |
| Second imprint area | 1.25" W x 0.75" H on side 2 |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Exercise, Health, Medical, Science |
| Color | Red |
| Item number | LAN-LV12 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.