Lettuce Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.25″ H x 2.75″ Diameter
SKU:Â CQYJF-CZBAR
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.50
Lettuce Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.25″ H x 2.75″ Diameter
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.92 | $2.82 | $2.72 | $2.60 | $2.50 |
Lettuce Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.25″ H x 2.75″ Diameter
SKU:Â CQYJF-CZBAR
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 2.25" H x 2.75" Diameter |
| Imprint area | 1.5" W on top |
| Second imprint area | 1.25" W x 0.75" H on front |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Exercise, Food, Health, Kitchen, Medical |
| Color | Green |
| Item number | LVG-LE10 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.