King Chess Piece shaped polyurethane stress reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4.75″ H x 1.875″ Diameter
SKU:Â HRHHE-IUYPW
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.18
King Chess Piece shaped polyurethane stress reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4.75″ H x 1.875″ Diameter
| Quantity | 150+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.63 | $2.53 | $2.42 | $2.32 | $2.18 |
King Chess Piece shaped polyurethane stress reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4.75″ H x 1.875″ Diameter
SKU:Â HRHHE-IUYPW
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 4.75" H x 1.875" Diameter |
| Imprint area | 0.625" W x 1" H on side 1 |
| Second imprint area | 0.625" W x 1" H on side 2 |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Fun, Gambling, Games, Health, Medical |
| Color | Black |
| Item number | LGS-KC12 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.