Heart Shaped Slo-Release Polypropylene Serenity Squishy. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.875″ L x 2.125″ W x 3.75″ H
SKU: WLAII-MQGKO
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.53
Heart Shaped Slo-Release Polypropylene Serenity Squishy. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.875″ L x 2.125″ W x 3.75″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.97 | $2.85 | $2.75 | $2.65 | $2.53 |
Heart Shaped Slo-Release Polypropylene Serenity Squishy. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.875″ L x 2.125″ W x 3.75″ H
SKU: WLAII-MQGKO
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 2.875" L x 2.125" W x 3.75" H |
| Imprint area: No selection | 1.375" W x 0.75" H on front |
| Second imprint area: No selection | 1.375" W x 0.75" H on back |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 7 working days |
| Theme: No selection | Anniversary, Celebration, Valentine's Day, Office, Party |
| Color: No selection | Red, Royal Blue |
| Item number: No selection | LGS-HS18 |
| Products ships from ZIP: No selection | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.