Food Truck shaped polyurethane stress reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4″ L x 1.25″ W x 1.375″ H
SKU:Â MNDLB-NNMIZ
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $3.12
Food Truck shaped polyurethane stress reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4″ L x 1.25″ W x 1.375″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.58 | $3.47 | $3.35 | $3.25 | $3.12 |
Food Truck shaped polyurethane stress reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4″ L x 1.25″ W x 1.375″ H
SKU:Â MNDLB-NNMIZ
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad, Digital |
|---|---|
| Product dimensions | 4" L x 1.25" W x 1.375" H |
| Imprint area | 2" W x 0.5" H on driver Side |
| Second imprint area | 2.25" W x 0.625" H on driver Side |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Cooking, Food, Restaurant |
| Color | White |
| Item number | LTP-FT20 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.